خدیجه کبری ام المومنین

ما نیامده‌ایم خرابه های زمین را بسازیم، آمده‌ایم تا خرابه های دل را بنا نماییم
 
میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) مبارک.
ساعت ۸:٠٥ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۳ دی ۱۳۸٦ : توسط : خادمین حضرت خدیجه کبری (س)

به‌نام جان آفرین

Congratulations to all monotheists on the occasion of the birth  of  Jesus Christ

سرانجام مریم در حالی که کودکش را در آغوش داشت از بیابان به آبادی بازگشت و به سراغ بستگان و اقوام خود آمد (فَاتَتْ بِهِ قَوْمَهَا تَحْمِلُهُ).

گفتند: ای مریم به راستی کار بسیار ناپسندی مرتکب شده‏ای ! (قَالُوا یَا مَرْیَمُ لَقَدْ جِئْتِ شَیْئًا فَرِیًّا). بعضی به او رو کردند و گفتند ای خواهر هارون! پدر تو آدم بدی نبود، مادرت نیز هرگز آلودگی نداشت (یَا اُخْتَ هَارُونَ مَا کَانَ اَبُوکِ امْرَاَ سَوْءٍ وَمَا کَانَتْ اُمُّکِ بَغِیًّا).

در این هنگام، مریم به فرمان خدا سکوت کرد، تنها کاری که انجام داد این بود که اشاره به نوزادش عیسی کرد (فَاَشَارَتْ اِلَیْهِ). به او گفتند چگونه با کسی که در گهواره [و] کودک است‏سخن بگوییم ؟! (قَالُوا کَیْفَ نُکَلِّمُ مَن کَانَ فِی الْمَهْدِ صَبِیًّا).

آن کودک نوزاد زبان به سخن گشود و گفت: من بنده خدایم (قَالَ اِنِّی عَبْدُ اللَّهِ). او کتاب آسمانی به من مرحمت کرده (آتَانِیَ الْکِتَابَ). و مرا پیامبر قرار داده است (وَجَعَلَنِی نَبِیًّا). و خداوند مرا وجودی پر برکت (وجودی مفید از هر نظر برای بندگان) در هر جا باشم قرار داده است (وَجَعَلَنِی مُبَارَکًا اَیْنَ مَا کُنتُ). و مرا تا زنده‌ام توصیه به نماز و زکات کرده است (وَاَوْصَانِی بِالصَّلَاةِ وَالزَّکَاةِ مَا دُمْتُ حَیًّا). و نیز مرا نیکوکار و قدردان و خیرخواه، نسبت به مادرم قرار داده است (وَبَرًّا بِوَالِدَتِی). و مرا جبار و شقی قرار نداده است (وَلَمْ یَجْعَلْنِی جَبَّارًا شَقِیًّا). و سرانجام این نوزاد (حضرت مسیح) می‌گوید: سلام و درود خدا بر من باد آن روز که متولد شدم، و آن روز که می‌میرم، و آن روز که زنده برانگیخته می‌شوم (وَالسَّلَامُ عَلَیَّ یَوْمَ وُلِدتُّ وَیَوْمَ اَمُوتُ وَیَوْمَ اُبْعَثُ حَیًّا).

(سوره مبارکه مریم آیات 33- 27)

میلاد مسعود پیام آور توحید و مهربانی،

حضرت عیسی مسیح (علیه السلام)

بر تمامی موحدین جهان تهنیت باد.