خدیجه کبری ام المومنین

ما نیامده‌ایم خرابه های زمین را بسازیم، آمده‌ایم تا خرابه های دل را بنا نماییم
 
پدر اسوه‌ سخت‌کوش و مظهر جوانمردی
ساعت ۱:٤٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ تیر ۱۳۸٧ : توسط : خادمین حضرت خدیجه کبری (س)

        به‌نام جان آفرین

 

 

 

فرخنده سالروز میلاد رادمرد عدالت‌پرور، مولای متقیان، جانشین رسول گرامی اسلام و پیشوای شیعیان جهان حضرت علی ابن ابیطالب(ع) معلم و الگوی مردان خداخواه، حقگو، وظیفه‌شناس و طالبان کمال و معرفت الهی بر عموم دوستداران و پیروان حضرتش خجسته و مبارک باد.

همچنین گرامی باد چنین روزی که به یاد و حرمت پدر انتخاب گردیده، پدری که به راستی آیت و رحمتی از سوی خداوند بر فرزندان می‌باشد.

پدر اسوه‌ی سخت‌کوش و مظهر جوانمردی و گذشت، ایثارگری که امیال خویش را مطابق خواست اهل خود گرداند و به موافقت آنان با ایشان زندگی کند. در مقابل ناهمواری‌ها و شدائد قامت استوار دارد و کمر همت بربندد تا بر سختی‌ها و آلام چیره گردد. بی‌معارضت به خدمت اهل خویش می‌ایستد تا هرچه بیشتر نصیب اهل خود زیادت کند. پدر حظ خود فرو گذارد و راه ایثار پیش گیرد که این بجز از پدر بر نیاید.

با نهایت احترام و خضوع این روز را که یادآور صفای باطنی و زحمات بی‌دریغ و بی‌توقع و خستگی‌های مفرط و بردباری و تحملش می‌باشد و همچنین به خاطر حفظ حرمت وی و ستودن و سپاس خالق حکیم و توانا که این نعمت عظمی را بر بندگان ارزانی داشته و فرزندان را محبوب پدر و پدر را مشتاق به خدمتگزاری اهل خود گردانیده است را گرامی داشته و بر همه پدران متعهد و وظیفه‌شناس مبارک باد.

جا دارد به روان پاک اولین پدر و پدر همه پدران خالصانه‌ترین درودهایمان را تقدیم داریم. والسّلام

 

حاج حسن پورشبانان

 

خادمین حضرت خدیجه کبری(س) روز پدر را به محضر استاد ارجمند

حاج حسن پورشبانان و همه پدران زحمتکش این دیار تبریک عرض می‌نمایند.