خدیجه کبری ام المومنین
ما نیامده‌ایم خرابه های زمین را بسازیم، آمده‌ایم تا خرابه های دل را بنا نماییم.

        به‌نام جان آفرین

 

 

 

فرخنده سالروز میلاد رادمرد عدالت‌پرور، مولای متقیان، جانشین رسول گرامی اسلام و پیشوای شیعیان جهان حضرت علی ابن ابیطالب(ع) معلم و الگوی مردان خداخواه، حقگو، وظیفه‌شناس و طالبان کمال و معرفت الهی بر عموم دوستداران و پیروان حضرتش خجسته و مبارک باد.

همچنین گرامی باد چنین روزی که به یاد و حرمت پدر انتخاب گردیده، پدری که به راستی آیت و رحمتی از سوی خداوند بر فرزندان می‌باشد.

پدر اسوه‌ی سخت‌کوش و مظهر جوانمردی و گذشت، ایثارگری که امیال خویش را مطابق خواست اهل خود گرداند و به موافقت آنان با ایشان زندگی کند. در مقابل ناهمواری‌ها و شدائد قامت استوار دارد و کمر همت بربندد تا بر سختی‌ها و آلام چیره گردد. بی‌معارضت به خدمت اهل خویش می‌ایستد تا هرچه بیشتر نصیب اهل خود زیادت کند. پدر حظ خود فرو گذارد و راه ایثار پیش گیرد که این بجز از پدر بر نیاید.

با نهایت احترام و خضوع این روز را که یادآور صفای باطنی و زحمات بی‌دریغ و بی‌توقع و خستگی‌های مفرط و بردباری و تحملش می‌باشد و همچنین به خاطر حفظ حرمت وی و ستودن و سپاس خالق حکیم و توانا که این نعمت عظمی را بر بندگان ارزانی داشته و فرزندان را محبوب پدر و پدر را مشتاق به خدمتگزاری اهل خود گردانیده است را گرامی داشته و بر همه پدران متعهد و وظیفه‌شناس مبارک باد.

جا دارد به روان پاک اولین پدر و پدر همه پدران خالصانه‌ترین درودهایمان را تقدیم داریم. والسّلام

 

حاج حسن پورشبانان

 

خادمین حضرت خدیجه کبری(س) روز پدر را به محضر استاد ارجمند

حاج حسن پورشبانان و همه پدران زحمتکش این دیار تبریک عرض می‌نمایند.

[ سه‌شنبه ٢٥ تیر ۱۳۸٧ ] [ ۱:٤٠ ‎ب.ظ ] [ خادمین حضرت خدیجه کبری (س) ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

مهم نیست که قفلها دست کیست! مهم این است که همه‌ کلیدهادست‌ خداست
لینک های مفید
پيوندهای روزانه

موضوعات وب
آرشيو مطالب
لینک های مفید
امکانات وب
  RSS 2.0