ماهنامه تلاش انتشارات ارتش جمهوری اسلامی ایران

یاهو

ماهنامه تلاش از انتشارات کانون بازنشستگان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در شماره 110 اردیبهشت  1393 (صفحه 42) به معرفی آثار نویسندگان بازنشسته ارتش جمهوری اسلامی پرداخته، که در این بین کتاب ارزشمند و عرفانی زبان نیاش و شهد عبادت نوشته زرین جناب سرهنگ حاج حسن پورشبانان نیز از جمله آن می‌باشد.

 به نقل از قلم احمد نوروزی فرسنگی در این یادداشت آمده است:

سرهنگ بازنشسته حسن پورشبانان که در کنار ماموریت های نظامی خود در طول سی سال خدمت، در حوزه‌های علوم قرآنی و امور فرهنگی تلاش گسترده‌ای داشته است. بطوری که در زندگی نظامی بخاطر برگزاری نمایشگاه ارائه آثار هنری با موضوع دفاع مقدس توسط فرماندهان و روسای عقیدتی سیاسی مورد تقدیر و تشویق قرار گرفته است.

آخرین کار هنری ایشان تالیف و تدوین کتاب ارزشمند زبان نیاش و شهد عبادت است که اثری عرفانی در حوزه متعالی معرفت انسان نسبت به ذات حضرت حق می باشد.

مطالعه این کتاب راهی است میانبر برای آشنا شدن با دنیای جویندگان حقیقت در مبارزه با نفس و راهیابی به خلوت خاص پویندگان وادی معرفت، تفسیر نجواهای عارفانه این کتاب با جملات عادی و زبان معمول قابل تفسیر نیست که به این اعتبار در معرفی ابن کتاب (دست ما خالی است و خرما بر نخیل) . بی‌تردید با خواندن این اثر ارزنده با نویسنده و محتوای کتاب ارتباطی مطلوب برقرار خواهید کرد و به تناسب آمادگی و استعداد به سطحی از پرواز به عالم معنا راه خواهید یافت.

 

لینک دانلود کتاب زبان نیاش و شهد عبادت........  دانلود

 

/ 0 نظر / 126 بازدید